Snídaňová souprava 5 dílná RoseLine var.2
  • Snídaňová souprava 5 dílná RoseLine var.2
  • Snídaňová souprava 5 dílná RoseLine var.2

Snídaňová souprava 5 dílná RoseLine var.2

Krásná porcelánová snídaňová souprava z kolekce RoseLine manufaktury Rudolf Kämpf s.r.o. Loučky.

1 237,00 Kč
S DPH
SKLADEM, dodání do 7 pracovních dnů
 
Počet

Decentní snídaňová sada pro každé ráno

Manufaktura Rudolf Kämpf nabízí v rámci řady Leander Fresh luxusní porcelánové sady, které jsou vhodné pro běžné i sváteční stolování. Kvalitní porcelán, elegantní tvary nádobí i originální dekory promění každé jídlo v nezapomenutelný moment. Porcelán s dekorem květin se už dlouhodobě těší velké oblibě. Díky snídaňové soupravě RoseLine si i vy můžete dopřát romantický design drobných kvítků, který promění vaši jídelní tabuli v rozkvetlou louku. Nádobí má motivy květin v tlumených pastelových barvách, které působí elegantním a nevtíravým dojmem. Hrnky, šálky, misky a talíře s květy jsou nadčasová klasika.  

V porcelánce Loučky s.r.o. se vyrábí tradiční karlovarský porcelán už od roku 1907. V průběhu let se díky své kvalitě proslavil ve světě porcelánu a je oblíbený nejen v České republice ale také v zahraničí. Kolekce Leander Fresh spojuje výhody moderních technologií s unikátností ruční výroby. Každý kus nádobí je výjimečný a ve vaší domácnosti se bude dědit z jedné generace na druhou.

Pětidílný snídaňový set zdobí motivy drobného lučního kvítí. Dekor na bílém porcelánu je stylizovaný do pastelových odstínů jemné růžové a modré. Elegantní dojem umocňuje speciální spodní značka s názvem kolekce. Porcelán RoseLine se hodí pro stolování ve všední dny i během zvláštních příležitostí.

Snídaňový set tvoří:

  • hrnek
  • šálek
  • podšálek
  • miska
  • talíř

Konkrétní rozměry jsou uvedeny v tabulce pod textem.

Porcelánka Loučky s.r.o. produkuje kvalitní český porcelán, který je vyhledávaný po celém světě. V rámci výroby nádobí jsou kombinovány moderní technologické postupy a tradiční ruční výroba. Značkový porcelán z kolekce Leander Fresh je nadčasový a s radostí ho budete využívat mnoho let.

Snídaňový set Roseline je vyrobený z lehkého a odolného porcelánu, který je možné použít v mikrovlnné troubě i myčce na nádobí.

Součástí balení je:

1x hrnek 0,3 l
1x šálek 0,2 l
1x podšálek 15,5 cm
1x miska 16 cm
1x talíř dezertní 21 cm
Celková hmotnost 2.46 kg
Leander Fresh

Parametry

Počet dílů v sadě 5
Tvary Hanka
Kolekce RoseLine
Počet monogramů 4
Typ produktu Jídelní soupravy
711308153280-B

Mohlo by vás zajímat

Registrovat

Nový účet

Máte již účet?
Místo toho se přihlaste Nebo Obnovit heslo