Spustili jsme pro Vás nový E-shop

Jak jistě mnozí z Vás již čekali, spustili jsme novou, poupravenou verzi E-shopu Rudolf Kämpf.
Vzhledem k tomu, že stránky prošly četnými změnami, sortiment momentálně nemusí být kompletní. Prosíme vás tedy prozatím o trpělivost. Jednotlivé produkty, kolekce a dekory budeme postupně přidávat.

Mezi naší, v tomto období nejžádanější kolekci, patří vánoční perníčky, které zde najdete jak ve formě celých sad, tak formou jednotlivých doplňků, a to v sekci Kolekce > Vánoční perníčky.

Ať už jste nás navštívili za účelem nákupu vánočních darů, či doplnění domácí kolekce na váš stůl, těší nás, že jste naše stránky opět navštívili a uděláme vše pro to, aby se E-shop dále rozvíjel a aby každý našel to, co hledá.

PROHLÉDNOUT

Garance dodání do Vánoc

Vánoce se rychle blíží a s nimi také přetížené dodavatelské služby.

Abychom Vám byli schopni objednaný sortiment dodat včas pod stromeček, doporučujeme objednat co nejdříve. Posledním možným dnem s garancí dodání do Vánoc je 12.12.2022. Objednávky budeme odesílat i po tomto datu, ale již u nich nemůžeme garantovat včasné dodání.

Produkty označené "Na dotaz", nejsou skladem a nemůžeme zaručit jejich naskladnění, nebo dodání do 24.12.2022.

Nestíháte-li své dárky pod stromeček objednat na našem e-shopu, nabízíme možnost návštěvy jedné z našich podnikových prodejen, kde je část sortimentu k dispozici.
Informace o zmíněných prodejnách najdete na https://gbenediktgroup.com/cz/kontakt

Nezmeškejte šanci zakoupit si praktické dárky nebo doplňky na vánoční stůl a udělat tak radost sobě či svým blízkým.

Porcelán s monogramem

Událost: Vánoční jarmark v Loučkách

S velkou radostí oznamujeme, že jsme pro Vás tento rok poprvé připravili vánoční porcelánový jarmark, přímo tady u nás v Loučkách.

Akce bude zahrnovat prodej tradičního porcelánu Rudolf Kämpf, konkrétně tedy značky Leander.
Zveme Vás také na společné rozsvícení vánočního stromku, nebo na komentovanou prohlídku přímo v budově naší porcelánky. K dispozici bude také tématické vánoční občerstvení a nápoje, jak pro dospělé, tak pro vaše nejmenší.

V prodeji se k nám přidá také G. Benedikt Group z Karlových Varů, která Vám představí a nabídne řadu produktů ze své výroby.

V areálu porcelánky nabízíme možnost parkování zdarma.

Buďte našimi hosty a přijďte s námi vůbec poprvé zažít vánoční, přátelskou atmosféru, která z této akce může do budoucna udělat hezkou tradici pro nás všechny.

Těšíme se na Vás, Rudolf Kämpf.

Vánoční porcelán

Vánoční porcelán

Také patříte mezi ty, kteří propadli kouzlu adventu a jejich srdce bije v rytmu koled?
Máte rádi vánoční tradice, pečení cukroví a čas strávený se svými nejbližšími? V tom případě jsou naše kolekce porcelánu s vánoční tématikou stvořené přesně pro vás.
Ať už hledáte originální, kvalitní hrnek, který chcete darovat i s monogramem obdarovaného, nebo toužíte sladit celou slavnostní tabuli od talířů a hrnků, až po vázu, svícen a zvoneček. Vybírat můžete porcelán v barvě bílé i slonové kosti, aby ladil do vašeho interiéru a umocnil kouzelnou vánoční atmosféru.

PROHLÉDNOUT
Vánoční porcelán

Sortiment G. Benedikt Group

G. Benedikt Group, jehož součástí se firma Rudolf Kämpf stala tento rok, nyní na našem E-shopu představuje samostatnou sekci, kde nabízí řadu několika produktů ze svých kolekcí.

Konkrétně si zde můžete zakoupit sortiment ze 3 kolekcí: Coral & Neptun, která představuje převážně kolekci talířů sytých, modrých barev, Coffee To Go, kde naleznete praktické termohrnky, vhodné jak do práce, tak na cesty a Vánoční porcelán, kde nabízíme krásné a nyní i tématické ´´Vánoční svetříky´´ v několika vánočních barvách.

Sortiment firmy G. Benedikt budeme postupně přidávat, stejně tak, jako širší sortiment značky Leander a Rudolf Kämpf tak, aby Vám zde nic nechybělo.

Pokud máte zájem prohlédnout si některé zboží osobně, můžete navštívit jednu z našich prodejen v Chebu, v Lokti nebo factory outlet přímo u porcelánky G. Benedikt, v Karlových Varech.

Podrobnosti o prodejnách, najdete na stránce https://gbenediktgroup.com/cz/kontakt

PROHLÉDNOUT

Rudolf Kämpf

Registrovat

Nový účet

Máte již účet?
Místo toho se přihlaste Nebo Obnovit heslo