Léna Brauner pro Rudolf Kämpf s podtitulem „Kafe a cigára”

Nemohli jsme se dočkat, až Vám představíme novinky v kolekci Léna Brauner pro Rudolf Kämpf, s podtitulem „Kafe a cigárko”. Vznikla tak unikátní sada dokonale řemeslně zpracovaného porcelánu pro milovníky umění a designu.
V kolekci nově najdete krásnou kávovou konvici, ke které prostě nemůže chybět kávový šálek s podšálkem, mlékovka pro ty, kteří kávu raději s mlékem a úžasná cukřenka pro malé hříšníky, kteří si rádi osladí život. A jak již název napovídá, v kolekci nechybí ani popelník pro ty z Vás, kteří ke kávě raději cigaretku než moučník.
A jako pomyslnou třešničku na dortu jsme přidali naprosto dokonalou vázu, která bude ozdobou každého stolu.

PROHLÉDNOUT
Vánoční porcelán

Vánoční porcelán

Také patříte mezi ty, kteří propadli kouzlu adventu a jejich srdce bije v rytmu koled?
Máte rádi vánoční tradice, pečení cukroví a čas strávený se svými nejbližšími? V tom případě jsou naše kolekce porcelánu s vánoční tématikou stvořené přesně pro vás.
Ať už hledáte originální, kvalitní hrnek, který chcete darovat i s monogramem obdarovaného, nebo toužíte sladit celou slavnostní tabuli od talířů a hrnků, až po vázu, svícen a zvoneček. Vybírat můžete porcelán v barvě bílé i slonové kosti, aby ladil do vašeho interiéru a umocnil kouzelnou vánoční atmosféru.

PROHLÉDNOUT
Teplo domova

Teplo domova

Rodina lidí z DOBRÉHO FORTELU a naší manufaktury na výrobu porcelánu v Čechách - Rudolf Kámpf, spojili své síly v jedinečném projektu a dali tak vzniknout skvělé prémiové řadě porcelánu s názvem Teplo domova.
Naší ambicí je přinést jejím prostřednictvím na domácí stoly dokonale ručně zpracovaný originální porcelán a doplňky pro společné chvíle s našimi blízkými.
Vždyť kolika z nás se při vzpomínkách na dětství vybaví konkrétní porcelánový hrnek, do kterého nám maminka nalila horký čaj, když jsme se vrátili promrzlí domů? Drobnosti, které nám i po letech evokují chvíle s našimi nejbližšími.

PROHLÉDNOUT
Porcelán s monogramem

Porcelán s monogramem

Že je nemožné zamilovat se do porcelánu? Tak se na chvíli zastavte a prohlédněte si s námi naše kolekce Leander Fresh.
Sestavte si svůj oblíbený set, kombinujte barvy a vzory, doplňte monogram svůj nebo svých blízkých a povyšte tak svůj porcelán na zcela jiný level.
Originální design a kvalita ručně vyráběného porcelánu ryze české výroby vás okouzlí, ať už máte rádi romantický, minimalistický, hygge nebo třeba vintage styl.
Tak popusťte uzdu svojí fantazii, buďte originální, darujte originál.

PROHLÉDNOUT

Rudolf Kämpf

Registrovat

Nový účet

Máte již účet?
Místo toho se přihlaste Nebo Obnovit heslo