Den svatého Valentýna

Den svatého Valentýna

Krásný a kvalitní karlovarský porcelán ryze české výroby je ideální tip na dárek k Valentýnu. Překvapte svou drahou polovičku originálním dárkem v podobě porcelánu ve tvaru nebo s dekorem srdce.

PROHLÉDNOUT

Spustili jsme pro Vás nový E-shop

Jak jistě mnozí z Vás již čekali, spustili jsme novou, poupravenou verzi E-shopu Rudolf Kämpf.
Vzhledem k tomu, že stránky prošly četnými změnami, sortiment momentálně nemusí být kompletní. Prosíme vás tedy prozatím o trpělivost. Jednotlivé produkty, kolekce a dekory budeme postupně přidávat.

Mezi naší, v tomto období nejžádanější kolekci, patří vánoční perníčky, které zde najdete jak ve formě celých sad, tak formou jednotlivých doplňků, a to v sekci Kolekce > Vánoční perníčky.

Ať už jste nás navštívili za účelem nákupu vánočních darů, či doplnění domácí kolekce na váš stůl, těší nás, že jste naše stránky opět navštívili a uděláme vše pro to, aby se E-shop dále rozvíjel a aby každý našel to, co hledá.

PROHLÉDNOUT
Vánoční porcelán

Sortiment G. Benedikt Group

G. Benedikt Group, jehož součástí se firma Rudolf Kämpf stala tento rok, nyní na našem E-shopu představuje samostatnou sekci, kde nabízí řadu několika produktů ze svých kolekcí.

Konkrétně si zde můžete zakoupit sortiment ze 3 kolekcí: Coral & Neptun, která představuje převážně kolekci talířů sytých, modrých barev, Coffee To Go, kde naleznete praktické termohrnky, vhodné jak do práce, tak na cesty a Vánoční porcelán, kde nabízíme krásné a nyní i tématické ´´Vánoční svetříky´´ v několika vánočních barvách.

Sortiment firmy G. Benedikt budeme postupně přidávat, stejně tak, jako širší sortiment značky Leander a Rudolf Kämpf tak, aby Vám zde nic nechybělo.

Pokud máte zájem prohlédnout si některé zboží osobně, můžete navštívit jednu z našich prodejen v Chebu, v Lokti nebo factory outlet přímo u porcelánky G. Benedikt, v Karlových Varech.

Podrobnosti o prodejnách, najdete na stránce https://gbenediktgroup.com/cz/kontakt

PROHLÉDNOUT

Rudolf Kämpf

Registrovat

Nový účet

Máte již účet?
Místo toho se přihlaste Nebo Obnovit heslo