Letní kolekce

Letní kolekce

Letní sezóna je zde a s ní přichází úchvatné kolekce porcelánu, které dodají vašim letním událostem eleganci a styl. Bez ohledu na to, zda plánujete piknik v zahradě, venkovní svatbu nebo luxusní večeři na terase, naše kolekce vám zajistí nezapomenutelný zážitek.

Letošní porcelánové kolekce jsou inspirovány lehkostí a radostí letních dní. Kombinace jemných linií, decentních vzorů a pastelových nebo výrazných barev vnáší do vašeho domova svěžest a radost.

Naše kolekce nabízejí širokou škálu barev, abyste si mohli vybrat ten správnýodstín pro vaše letní události a aktivity. Od osvěžující pastelově modré až po krásnou a výraznou červenou, máte možnost přizpůsobit si všechno svému stylu a atmosféře.

Naše porcelánové kolekce, nejen ty letní, nejenže působí esteticky příjemně, jsou ale také odolné a kvalitní. Každý kousek je pečlivě vyroben z vysoce kvalitního materiálu, který snese teplotní výkyvy a opakované používání. Můžete si být jisti, že tyto jídelní sady vám vydrží mnoho let a budou vám přinášet radost při každém použití. Navíc je každý kousek našeho porcelánu vyroben ručně a s velkou péčí.

Naše sady jsou navrženy tak, aby vyhovovaly různým příležitostem. Bez ohledu na to, jestli plánujete neformální piknik nebo náročnější oslavu, naše porcelánové nádobí snadno vyhoví vašim potřebám.
Kromě porcelánového nádobí a sad nabízíme v letní kolekci také širokou škálu doplňků a příslušenství, které dotvoří vaše stolování. Od elegantních čajových svícínků po decentní květinové vázy.
Pro toto krásné a radostné období vám doporučujeme kolekce BeFree, Palouček z Louček a Hyggeline - díky jejich barevným variacím a dekoracím jsou ideální pro všechny letní příležitosti.

PROHLÉDNOUT
Den Země

Den Země

Dne 22.4. se koná tzv. Den Země - den, který vznikl jako podpora a rozšířená propagace ochrany životního prostředí.

Některé z Vás jistě zajímá, jak takové ekologii přispíváme my, jakožto objekt, ve kterém probíhají četné výrobní procesy.

V první řadě se snažíme o recyklaci veškerých našich materiálů a to v co největším možném množství - jako příklady lze uvést recyklaci porcelánových střepů, hmoty, či dokonce tisků. Významnou zmínkou k tomuto tématu je systém kanalizací, který pod naším objektem vede. Zde máme připravené mohutné, podzemní nádoby, do kterých volně zavádíme dešťovou vodu. Tuto vodu dále využíváme k vlastnímu použití, avšak jen v několika postupech, se z hygienických důvodů využívá přímo ve výrobě.

Číst více

Spustili jsme pro Vás nový E-shop

Jak jistě mnozí z Vás již čekali, spustili jsme novou, poupravenou verzi E-shopu Rudolf Kämpf.
Vzhledem k tomu, že stránky prošly četnými změnami, sortiment momentálně nemusí být kompletní. Prosíme vás tedy prozatím o trpělivost. Jednotlivé produkty, kolekce a dekory budeme postupně přidávat.

Mezi naší, v tomto období nejžádanější kolekci, patří vánoční perníčky, které zde najdete jak ve formě celých sad, tak formou jednotlivých doplňků, a to v sekci Kolekce > Vánoční perníčky.

Ať už jste nás navštívili za účelem nákupu vánočních darů, či doplnění domácí kolekce na váš stůl, těší nás, že jste naše stránky opět navštívili a uděláme vše pro to, aby se E-shop dále rozvíjel a aby každý našel to, co hledá.

PROHLÉDNOUT
Vánoční porcelán

Sortiment G. Benedikt Group

G. Benedikt Group, jehož součástí se firma Rudolf Kämpf stala tento rok, nyní na našem E-shopu představuje samostatnou sekci, kde nabízí řadu několika produktů ze svých kolekcí.

Konkrétně si zde můžete zakoupit sortiment ze 3 kolekcí: Coral & Neptun, která představuje převážně kolekci talířů sytých, modrých barev, Coffee To Go, kde naleznete praktické termohrnky, vhodné jak do práce, tak na cesty a Vánoční porcelán, kde nabízíme krásné a nyní i tématické ´´Vánoční svetříky´´ v několika vánočních barvách.

Sortiment firmy G. Benedikt budeme postupně přidávat, stejně tak, jako širší sortiment značky Leander a Rudolf Kämpf tak, aby Vám zde nic nechybělo.

Pokud máte zájem prohlédnout si některé zboží osobně, můžete navštívit jednu z našich prodejen v Chebu, v Lokti nebo factory outlet přímo u porcelánky G. Benedikt, v Karlových Varech.

Podrobnosti o prodejnách, najdete na stránce https://gbenediktgroup.com/cz/kontakt

PROHLÉDNOUT

Rudolf Kämpf

Registrovat

Nový účet

Máte již účet?
Místo toho se přihlaste Nebo Obnovit heslo