Léna Brauner pro Rudolf Kämpf

Léna Brauner pro Rudolf Kämpf

Originální, inspirativní a křehká výtvarnice Léna Brauner ve spolupráci s manufakturou Rudolf Kämpf vdechla nový směr tvaru Sonáta, který lze bez nadsázky označit za vlajkovou loď naší manufaktury.
Vznikla tak neobyčejná kolekce, kde se snoubí respekt k řemeslu a dlouholetá tradice výroby porcelánu s neomylným smyslem Lény Brauner pro designový a výjimečný styl.
A minimalistický detail v podobě srdíčka na každém kousku? Ten vás zákonitě rozněžní.

PROHLÉDNOUT
Porcelán s monogramem

Porcelán s monogramem

Že je nemožné zamilovat se do porcelánu? Tak se na chvíli zastavte a prohlédněte si s námi naše kolekce Leander Fresh.
Sestavte si svůj oblíbený set, kombinujte barvy a vzory, doplňte monogram svůj nebo svých blízkých a povyšte tak svůj porcelán na zcela jiný level.
Originální design a kvalita ručně vyráběného porcelánu ryze české výroby vás okouzlí, ať už máte rádi romantický, minimalistický, hygge nebo třeba vintage styl.
Tak popusťte uzdu svojí fantazii, buďte originální, darujte originál.

PROHLÉDNOUT
Slavnostní porcelán

Slavnostní porcelán

Také milujete všechny ty výjimečné příležitosti a svátky, při kterých se sejdete u jednoho stolu se svojí rodinou a přáteli?
Ať už jde o svatby, oslavy nebo Vánoce, pro všechny tyto příležitosti pro vás máme krásné a kvalitní porcelánové sety a doplňky.
A když už jsme u toho. Pokud si lámete hlavu právě nad darem pro novomanžele, zkuste tentokrát nakombinovat obálku s penězi s něčím osobnějším. Z vlastní zkušenosti vám můžeme potvrdit, že moderní porcelánové sety s vlastním monogramem sklízejí nejen na svatbách ohromný úspěch.
A co teprve dámský porcelánový střevíček!

PROHLÉDNOUT
SOLO vítěz Designbloku 20

SOLO vítěz Designbloku 20

Čistý design kolekce SOLO pozvedne přípravu a popíjení kávy a čaje na luxusní záležitost. Návrh pochází z dílny Antonína Tomáška a Davida Síly, kombinuje tradiční ruční výrobu českého porcelánu s technologickými inovacemi, čímž si každý výrobek získává vysokou kvalitu, eleganci a kreativní design. Že se kolekce opravdu povedla jsme se přesvědčili na Designblok 20, kde sklidila velký ohlas a ocenění. V kolekci SOLO naleznete konvice, French pressy, drippery a šálky, vše ve dvou velikostech S a L.
Vyberte si jeden kus, pár, nebo rovnou kompletní sestavu přesně podle vašich představ.

PROHLÉDNOUT

Rudolf Kämpf

Registrovat

Nový účet

Máte již účet?
Místo toho se přihlaste Nebo Obnovit heslo