Jarmark

JARMARK - Hurá léto!

Letní porcelánový jarmark se blíží! Je čas se připravit na den plný zábavy, nákupů a nezapomenutelných zážitků! Zapište si do kalendáře termín 22. - 24. června a připojte se k nám!

Nabízíme jedinečnou příležitost pro milovníky porcelánu, kteří chtějí získat kvalitní produkty naší výroby za výhodnou cenu. Přijďte a nechte se okouzlit širokou škálou porcelánových výrobků. Naše nabídka zahrnuje jak moderní, tak klasické designy tak, abyste si mohli vybrat to své. Stejně jako v minulosti, nás na jarmarku podpoří firma G.Benedikt, která nabídne část svého sortimentu, od šálků až po talíře.

Číst více
Den Země

Den Země

Dne 22.4. se koná tzv. Den Země - den, který vznikl jako podpora a rozšířená propagace ochrany životního prostředí.

Některé z Vás jistě zajímá, jak takové ekologii přispíváme my, jakožto objekt, ve kterém probíhají četné výrobní procesy.

V první řadě se snažíme o recyklaci veškerých našich materiálů a to v co největším možném množství - jako příklady lze uvést recyklaci porcelánových střepů, hmoty, či dokonce tisků. Významnou zmínkou k tomuto tématu je systém kanalizací, který pod naším objektem vede. Zde máme připravené mohutné, podzemní nádoby, do kterých volně zavádíme dešťovou vodu. Tuto vodu dále využíváme k vlastnímu použití, avšak jen v několika postupech, se z hygienických důvodů využívá přímo ve výrobě.

Číst více
Jarní svátky a tématické porcelánové sady

Jarní svátky a tématické porcelánové sady

Svátky jara nám pomalu, ale jistě začaly a Velikonoce jsou již za rohem. K tomuto ročnímu období se tématicky hodí celá řada našich dekorů - jasně barevných, s různými motivy kvítí, které perfektně vyzdobí Váš jarní stůl - ať už sváteční či každodenní.

Mezi naše populární jarní dekory, které najdete skladem na našem e-shopu, patří například řada "RoseLine", zdobená růžičkovou házenkou. Decentní dekor, připomínající jaro a příjemné počasí. Dalšími vhodnými dekory, které můžou krásně doplnit jarní výzdobu Vašich domů, jsou "Modrohrátky ze zahrádky" a "Palouček z Louček" - oba překrásné, výrazné dekory, které obsahují jak prvky květin, tak nápadité barvy.

U spousty z Vás jistě probíhají velikonoční přípravy, zdobení i pečení v plném proudu. Pokud Vám ještě tyto kousky chybí, sortiment doplňků a podnosů na servírování Vašeho svátečního pečení a vaření, jsou stále otevřeny prodejny G. Benedikt, které značnou část našich produktů nabízí. Jejich otevírací dobu najdete zde:
https://gbenediktgroup.com/cz/kontakt/

Se svým pečením či výzdobou, obsahující porcelán naší značky, se můžete jako vždy pochlubit označením @porcelan_leanderfresh na instagramových stories či v příspěvku

Přejeme Vám krásné Velikonoce a prožití jarních dnů!

Spustili jsme pro Vás nový E-shop

Jak jistě mnozí z Vás již čekali, spustili jsme novou, poupravenou verzi E-shopu Rudolf Kämpf.
Vzhledem k tomu, že stránky prošly četnými změnami, sortiment momentálně nemusí být kompletní. Prosíme vás tedy prozatím o trpělivost. Jednotlivé produkty, kolekce a dekory budeme postupně přidávat.

Mezi naší, v tomto období nejžádanější kolekci, patří vánoční perníčky, které zde najdete jak ve formě celých sad, tak formou jednotlivých doplňků, a to v sekci Kolekce > Vánoční perníčky.

Ať už jste nás navštívili za účelem nákupu vánočních darů, či doplnění domácí kolekce na váš stůl, těší nás, že jste naše stránky opět navštívili a uděláme vše pro to, aby se E-shop dále rozvíjel a aby každý našel to, co hledá.

PROHLÉDNOUT
Vánoční porcelán

Sortiment G. Benedikt Group

G. Benedikt Group, jehož součástí se firma Rudolf Kämpf stala tento rok, nyní na našem E-shopu představuje samostatnou sekci, kde nabízí řadu několika produktů ze svých kolekcí.

Konkrétně si zde můžete zakoupit sortiment ze 3 kolekcí: Coral & Neptun, která představuje převážně kolekci talířů sytých, modrých barev, Coffee To Go, kde naleznete praktické termohrnky, vhodné jak do práce, tak na cesty a Vánoční porcelán, kde nabízíme krásné a nyní i tématické ´´Vánoční svetříky´´ v několika vánočních barvách.

Sortiment firmy G. Benedikt budeme postupně přidávat, stejně tak, jako širší sortiment značky Leander a Rudolf Kämpf tak, aby Vám zde nic nechybělo.

Pokud máte zájem prohlédnout si některé zboží osobně, můžete navštívit jednu z našich prodejen v Chebu, v Lokti nebo factory outlet přímo u porcelánky G. Benedikt, v Karlových Varech.

Podrobnosti o prodejnách, najdete na stránce https://gbenediktgroup.com/cz/kontakt

PROHLÉDNOUT

Rudolf Kämpf

Registrovat

Nový účet

Máte již účet?
Místo toho se přihlaste Nebo Obnovit heslo