Kariéra

G.BENEDIKT GROUP přijme nové pracovníky do svých závodů v Loučkách a ve Dvorech

Personální oddělení: prace@gbkv.cz, telefon 353406231 / 724984890

G.BENEDIKT KARLOVY VARY – DVORY

manuální a dělnické profese

provozní zámečník

pracovní náplň: vyhledávání závad a stanovování technologie oprav, provádění údržbářských a opravárenských prací, provádění běžných, středních a generálních oprav strojů a zařízení, provádění revizí strojů a zařízení, provádění funkčních zkoušek

zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené, závodní stravování – oběd za 10,- , možnost zakoupení výrobků se slevou v podnikové prodejně

plat: 28.000,- až 30.000 Kč

instalatér - topenář

plat: 28.000,- až 30.000 Kč

Seřizovač tlakového lití

seřizování hydraulických lisů na výrobu porcelánu. Zkušenost práce s hydraulikou nutná. Požadujeme technické vzdělání: zámečník, mechanik strojů apod

Dvousměnný provoz.

plat: 28.500,- Kč

Mistr údržby

Profese vyžaduje fyzickou zdatnost.

Požadujeme:

  • úplné střední vzdělání s maturitou v oborou strojírenství
  • Zkušenosti s vedením kolektivu zaměstnanců
  • Samostatnost, časová flexibilita
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Svářečský průkaz je výhodou

plat: 35.000 až 40.000,- Kč

Malířka porcelánu

hledáme zkušenou malířku porcelánu. Jedná se o úkolovou práci, výše mzdy je závislá na šikovnosti

Mzda může dosáhnout až 35000,- Kč hrubého

Natláčeč pecních vozů

Jedná se o práci v nepřetržitém provozu, 7 dní v týdnu podle harmonogramu směn.
S ohledem na fyzickou náročnost je tato práce vhodná pouze pro muže.

Nabízíme mzdu včetně příplatků cca 30000,- Kč

pro závod v Karlových Varech – Dvory hledáme pracovníky na

DOHODU O PROVEDENÍ PRÁCE

na pozice „dělník ve výrobě“ ve směnném provozu. Jedná se o 12ti hodinové směny denní a noční,
krátký – dlouhý týden.
Práce je vhodná pouze pro zletilé zájemce (studenti, ostatní).
Nabízíme mzdu 140,- Kč / hod. plus příplatky za odpolední a noční směny.
Nástup: začátek července 2024
Délka trvání pracovního poměru na DPP cca 3 měsíce.

Registrovat

Nový účet

Máte již účet?
Místo toho se přihlaste Nebo Obnovit heslo