• + monogram
Jídelní souprava 20 dílná RoseLine
  • Jídelní souprava 20 dílná RoseLine
  • Jídelní souprava 20 dílná RoseLine

Jídelní souprava 20 dílná RoseLine

4 999,00 Kč
S DPH
Expedice: 15.1. 2021
 

Luxusní porcelánový jídelní set z kolekce RoseLine manufaktury Rudolf Kämpf s.r.o. Loučky.

Detailní popis produktu >>
Počet

Přidat vlastní prvky

Nadčasový porcelán do moderní domácnosti

V dřívějších dobách se jídelní soupravy věnovaly do výbavy nebo jako svatební dar a sloužily jen pro výjimečné příležitosti. Dnes si můžete dopřát luxus kvalitního porcelánu každý den. Jídelní set z kolekce RoseLine řady Leander Fresh se ihned stane trvalou součástí vaší domácnosti, jako by se jednalo o pozůstatek po babičce či mamince, který si pamatujete z dětství. Krásné porcelánové nádobí dokáže povznést obyčejné okamžiky na zvláštní chvíle. Dopřejte svému stolu kouzlo a energii jídelní soupravou s moderním vzhledem. 

Rudolf Kämpf je tradiční výrobce českého porcelánu z Karlových Varů, který si rychle získal uznání doma i v zahraniční. Moderní vzhled nádobí z kolekce RoseLine s přírodními motivy přenese rozkvetlou louku přímo na váš stůl. Řada Leander Fresh je důkazem, že hrnky, talíře a misky nemusí být jen užitkové zboží, ale také umělecké dílo. Vysoce kvalitní porcelán RoseLine vydrží po generace a v budoucnu bude dál vyprávět svůj příběh.

Dvacetidílná jídelní souprava pro 4 osoby má díky vzoru se subtilními kvítky romantický design. Bílý porcelán s potiskem stylizovaný do jemné růžovo-modré působí čistě a svěže a bude vám přinášet radost při každodenním stolování. Jídelní servis této řady je možné opatřit vaším monogramem, díky kterému budete mít doma naprosto originální sadu nádobí. 

Jídelní set tvoří

  • 4 misky
  • 4 hrnky
  • 4 hluboké talíře
  • 4 mělké talíře
  • 4 dezertní talíře

Konkrétní rozměry jsou uvedeny v tabulce pod textem.

Ručně vyráběný porcelán Rudolf Kämpf navazuje na tradici vytváření karlovarského porcelánu, kterou kombinuje s nejmodernějšími technikami a trendy. Manufakturní výroba dodává porcelánových výrobkům specifický charakter. Díky tomu je nádobí Leander Fresh nejvyšší kvality a bude vám sloužit dlouhá léta. 

Jídelní souprava je velmi lehká. Díky hladkému povrchu a jednoduchému tvaru se snadno udržuje a nádobí lze mýt v myčce na nádobí i používat v mikrovlnné troubě. 

Součástí balení je:

4x miska 16 cm
4x hrnek 0,3 l
4x dezertní talíř 21 cm
4x mělký talíř 26 cm
4x hluboký talíř 22,5 cm
Celková hmotnost 15.63 kg
Leander Fresh

Parametry

Počet dílů v sadě 20
Tvary Hanka
Kolekce RoseLine
Počet monogramů 20
711621203280

Mohlo by vás také zajímat

Registrovat

Nový účet

Máte již účet?
Místo toho se přihlaste Nebo Obnovit heslo