Jídelní souprava 20 dílná RoseLine
  • Jídelní souprava 20 dílná RoseLine
  • Jídelní souprava 20 dílná RoseLine

Jídelní souprava 20 dílná RoseLine

Luxusní porcelánový jídelní set z kolekce RoseLine manufaktury Rudolf Kämpf s.r.o. Loučky.

8 454,00 Kč
S DPH
SKLADEM, dodání do 7 pracovních dnů
 
Počet

Nadčasový porcelán do moderní domácnosti

V dřívějších dobách se jídelní soupravy věnovaly do výbavy nebo jako svatební dar a sloužily jen pro výjimečné příležitosti. Dnes si můžete dopřát luxus kvalitního porcelánu každý den. Jídelní set z kolekce RoseLine řady Leander Fresh se ihned stane trvalou součástí vaší domácnosti, jako by se jednalo o pozůstatek po babičce či mamince, který si pamatujete z dětství. Krásné porcelánové nádobí dokáže povznést obyčejné okamžiky na zvláštní chvíle. Dopřejte svému stolu kouzlo a energii jídelní soupravou s moderním vzhledem. 

Rudolf Kämpf je tradiční výrobce českého porcelánu z Karlových Varů, který si rychle získal uznání doma i v zahraniční. Moderní vzhled nádobí z kolekce RoseLine s přírodními motivy přenese rozkvetlou louku přímo na váš stůl. Řada Leander Fresh je důkazem, že hrnky, talíře a misky nemusí být jen užitkové zboží, ale také umělecké dílo. Vysoce kvalitní porcelán RoseLine vydrží po generace a v budoucnu bude dál vyprávět svůj příběh.

Dvacetidílná jídelní souprava pro 4 osoby má díky vzoru se subtilními kvítky romantický design. Bílý porcelán s potiskem stylizovaný do jemné růžovo-modré působí čistě a svěže a bude vám přinášet radost při každodenním stolování.

Jídelní set tvoří

  • 4 misky
  • 4 hrnky
  • 4 hluboké talíře
  • 4 mělké talíře
  • 4 dezertní talíře

Konkrétní rozměry jsou uvedeny v tabulce pod textem.

Ručně vyráběný porcelán Rudolf Kämpf navazuje na tradici vytváření karlovarského porcelánu, kterou kombinuje s nejmodernějšími technikami a trendy. Manufakturní výroba dodává porcelánových výrobkům specifický charakter. Díky tomu je nádobí Leander Fresh nejvyšší kvality a bude vám sloužit dlouhá léta. 

Jídelní souprava je velmi lehká. Díky hladkému povrchu a jednoduchému tvaru se snadno udržuje a nádobí lze mýt v myčce na nádobí i používat v mikrovlnné troubě. 

Součástí balení je:

4x miska 16 cm
4x hrnek 0,3 l
4x dezertní talíř 21 cm
4x mělký talíř 26 cm
4x hluboký talíř 22,5 cm
Celková hmotnost 15.63 kg
Leander Fresh

Parametry

Počet dílů v sadě 20
Tvary Hanka
Kolekce RoseLine
Počet monogramů 20
Typ produktu Jídelní soupravy
711621203280

Mohlo by vás zajímat

Registrovat

Nový účet

Máte již účet?
Místo toho se přihlaste Nebo Obnovit heslo