Snídaňová souprava 5 dílná RoseLine var.1
  • Snídaňová souprava 5 dílná RoseLine var.1
  • Snídaňová souprava 5 dílná RoseLine var.1

Snídaňová souprava 5 dílná RoseLine var.1

Krásná porcelánová snídaňová souprava z kolekce RoseLine manufaktury Rudolf Kämpf s.r.o. Loučky.

1 237,00 Kč
S DPH
SKLADEM, dodání do 7 pracovních dnů
 
Počet

Romantický snídaňový set pro každý den

Luxusní porcelánová snídaňová souprava z kolekce RoseLine manufaktury Rudolf Kämpf s.r.o. Loučky má romantický design drobných kvítků. Elegantní nádobí z kvalitního porcelánu vám připomene pohodové prázdninové snídaně na chalupě nebo u babičky. Bílý talíř, hrnky, podšálek a misku zdobí jemný dekor lučního kvítí v pastelových barvách. Jídelní snídaňová sada RoseLine z řady Leander Fresh je vhodná pro každodenní stolování i výjimečné okamžiky s rodinou a přáteli. Díky tomuto luxusnímu porcelánovému setu budete snídat na rozkvetlé louce každý den.

Tradiční český porcelán z Karlových Varů z manufaktury Rudolf Kämpf se prodává už od roku 1907. Díky svojí kvalitě, kterou mu propůjčují nejmodernější technologické trendy v kombinaci s ruční výrobou, si rychle získal světové renomé. Luxusní porcelán RoseLine se stane vaším věrným společníkem a bude sloužit i dalším generacím.

Pětidílný snídaňový set z porcelánu nejvyšší kvality má subtilní dekor s lučním kvítím. Bílý porcelán, kterému dominují pastelové barvy ve starorůžovém a světle modrém odstínu, je vhodný pro každodenní používání i speciální momenty.

Snídaňový set tvoří:

  • hrnek
  • šálek
  • podšálek
  • miska
  • talíř

Konkrétní rozměry jsou uvedeny v tabulce pod textem.

V porcelánce Rudolf Kämpf se vyrábí kvalitní český porcelán kombinací nejmodernějších technik, trendů a ruční výroby. Každý kus je unikátní a má svůj specifický charakter. V řadě Leander Fresh najdete nádobí vysoké jakosti, které vám bude sloužit mnoho let.

Snídaňová souprava RoseLine je lehká a odolná. Díky použité technologii je možné tento porcelánový set mýt v myčce na nádobí a používat v mikrovlnné troubě.

Součástí balení je:

1x hrnek 0,3 l
1x šálek 0,2 l
1x podšálek 15,5 cm
1x miska 16 cm
1x talíř dezertní 21 cm
Celková hmotnost 2.46 kg
Leander Fresh

Parametry

Počet dílů v sadě 5
Tvary Hanka
Kolekce RoseLine
Počet monogramů 4
Typ produktu Jídelní soupravy
711308153280-A

Mohlo by vás zajímat

Registrovat

Nový účet

Máte již účet?
Místo toho se přihlaste Nebo Obnovit heslo