Jídelní souprava 25 dílná Magická brož
  • Jídelní souprava 25 dílná Magická brož

Jídelní souprava 25 dílná Magická brož

Epesní dekor této kolekce učaruje všem co hledají něco neobyčejného.

 
Barva

Elegantní porcelán do každé domácnosti

Jídelní sada Magická brož je určená pro všechny, kdo hledají něco neobyčejného pro každý den. Užitkový porcelán se vznešeným dekorem vám učaruje a udělá z obyčejného jídla luxusní stolování. Užijte si zvláštní chvíle se svými blízkými, přáteli nebo rodinou při jakékoli příležitosti. Kultura stolování je pro vnímání chutí stejně důležitá jako servírování pokrmu a s jídelní soupravou Magická brož zažijete dokonalé posezení u jídelní tabule.

Kvalitní porcelán ryze české výroby z manufaktury Rudolf Kämpf má tradici už od roku 1907. Kolekce Leander kombinuje nejmodernější technologické postupy a ručně vyráběný porcelán, který porcelánku Loučky proslavil po celém světě. Značkový český porcelán by neměl chybět u žádné slavnostní příležitosti. Jídelní sada Magická brož udělá z běžného stolování výjimečnou událost a bude vám dělat radost po mnoho let. 

Pětadvacetidílná jídelní souprava pro 6 osob je ideální pro servírování tříchodového menu s polévkou, hlavním jídlem a desertem. Díky barevnému okraji s jemnými zlatými ornamenty vyniká tato kolekce svým leskem a vysoce reprezentativním vzhledem.

Jídelní sadu tvoří: 

  • mísa na polévku
  • mělká mísa
  • omáčník s podšálkem
  • ovál
  • dvě mísy
  • slánka
  • 6 hlubokých talířů
  • 6 mělkých talířů
  • 6 dezertních talířů

Konkrétní rozměry jsou uvedeny v tabulce pod textem.

Jídelní souprava Magická brož má tři barevné variace. Temně červená působí velmi luxusním dojmem, sytá modř dodává nádobí punc starožitnosti a varianta v lahvově zelené by se krásně vyjímala v loveckém zámečku. Vznešený vzhled všech tří barevných verzí umocňuje ručně zlacená úchytka a ouška polévkové mísy i zlatá páska na nožce polévkové mísy, omáčníku a slánky. 

Díky použitým technologiím manufaktury Rudolf Kämpf je tento porcelán kvalitní, odolný a zároveň lehký. Ručně zlacené okraje talířů, mís, slánky a omáčníku neumožňují mytí v myčce na nádobí ani použití v mikrovlnné troubě. 

Součástí soupravy je:

1x mísa na polévku 2,5 l
1x omáčník s podšálkem 0,35 l
1x slánka 6 cm
1x ovál 36 cm
2x mísa 26 cm
1x mísa mělká 32 cm
6x talíř mělký 25 cm
6x talíř hluboký 23 cm
6x talíř dezertní 19 cm
Leander

Parametry

Počet dílů v sadě 25
Tvary Sonáta
Kolekce Magická brož
Typ produktu Jídelní soupravy

Specifické reference

ean13
8592968493366
07162011325A

Mohlo by vás zajímat

Registrovat

Nový účet

Máte již účet?
Místo toho se přihlaste Nebo Obnovit heslo