Částečná ruční malba
Jídelní souprava 25 dílná Antonie dot
  • Jídelní souprava 25 dílná Antonie dot

Jídelní souprava 25 dílná Antonie dot

Luxusní 25 dílná jídelní souprava vhodná i k těm nejslavnostnějším příležitostem.

 
Barva

Luxusní jídelní souprava pro jedinečné chvíle

Zvláštní příležitosti si žádají mimořádný přístup, vznešenou atmosféru a elegantní doplňky. Pokud připravujete v rámci výjimečné události slavnostní tabuli nebo chcete pohostit vzácného hosta, jídelní servis Antonie dot je nejlepší volba. Porcelán tvoří dominantu prostřeného stolu a je nedílnou součástí celkového dojmu. Zažijte nezapomenutelné chvíle s luxusní jídelní soupravou, která neodmyslitelně patří i k těm nejslavnostnějším příležitostem a povýší stolování na umělecký zážitek

Kvalitní karlovarský porcelán ryze českého původu bude vaším společníkem na dlouhá léta. Porcelánová jídelní souprava Antonie dot patří do kolekce Rudolf Kämpf. Jedná se o světově proslulou značku ručně vyráběného porcelánu s tradicí již od roku 1907 a její produkty budou ozdobou vaší domácnosti. 

Pětadvacetidílná jídelní souprava pro 6 osob je dostupná ve dvou pastelových barvách. Jemná starorůžová navozuje pocit nevtíravé elegance a tlumená zelená vyvolává dojem důstojnosti a tradice. 

Jídelní sadu tvoří

  • mísa na polévku
  • mělká mísa
  • omáčník s podšálkem
  • ovál
  • dvě mísy
  • slánka
  • 6 hlubokých talířů
  • 6 mělkých talířů
  • 6 dezertních talířů

Konkrétní rozměry jsou uvedeny v tabulce pod textem.

Unikátní porcelánový tvar se snoubí s něžným dekorem s hravými puntíčky a propůjčuje jídelní sadě nádobí Antonie dots nezaměnitelný vzhled i nevšední eleganci. Designový porcelán této jídelní sady má zlacený členěný okraj, který harmonicky oživuje jeho povrch a podtrhuje přepychový vzhled. Zároveň působí také nadčasově, což je ve světě porcelánu na celý život velmi důležité kritérium. 

Použité technologie při ruční výrobě moderního porcelánu dávají jídelní soupravě Antonie Dot vysokou odolnost. Použité glazury neumožňují mytí porcelánového nádobí v myčce a díky zlacení je nevhodné pro použití v mikrovlnné troubě.  

Součástí soupravy je:

1x mísa na polévku 2,5 l
1x omáčník s podšálkem 0,4 l
1x ovál 36 cm
2x mísa 26 cm
1x mísa mělká 32 cm
6x talíř mělký 27 cm
6x talíř hluboký 25 cm
6x talíř dezertní 21 cm
1x slánka jednodílná
Rudolf Kämpf

Parametry

Počet dílů v sadě 25
Tvary Antonie
Kolekce Antonie dot
Malba porcelánu Částečná ruční malba
Typ produktu Jídelní soupravy

Specifické reference

ean13
8592968547823
68162022318A

Mohlo by vás zajímat

Registrovat

Nový účet

Máte již účet?
Místo toho se přihlaste Nebo Obnovit heslo