Nová kolekce Andělská křídla

Tvar Vesna byl navržen pro naši společnost Lenkou Sárovou Malískou ze Studia Malíská tak, aby poskytoval maximální komfort všem rodinám, neboť v elegantním tvaru konvice, mlékovky i cukřenky je i dostatečný objem pro obsah, který skrývají. Tyto předměty jsou doplněny šálky s podšálky a hrnky, které již důvěrně znáte z kolekce Hyggeline, RoseLine a BeFree. Talíře jsou u této kolekce zatím jako jediné takzvaně praporové, tedy s rovnou plochou mezi prohloubeným středem talíře (plochou pro pokrm) a okrajem talíře. Tvar tak působí velice elegantním až slavnostním dojmem, ale díky jeho praktičnosti jej lze využít i pro běžné stolování. Zajímavostí je, že hubička konvice je lepená, což v současné době již není příliš časté, takže se uvnitř konvice skrývá i zabudované sítko na bylinné čaje a to jak sušené, tak i z čerstvých surovin. Objem této konvice je 1,5 l, který je jak věříme dostatečný i pro více než čtyřčlennou rodinu. 

Dekor Andělská křídla se podařilo vytvořit po dlouhých diskuzích a přemýšlení, jak vytvořit kolekci, která by byla elegantní a nadčasová, ale zároveň jemná. Dále jsme hledali dekor s pozitivní emocí a se vtipem, který se může stát osvěžením při každém pohledu na něj. Inspiraci nakonec našla jeho tvůrkyně v křídlech andělů a její struktuře, jež je tvořena pery podobající se těm ptačím. Struktura křídel je tak zobrazena v geometrické přesnosti talířových kant, ale i na hrnku a šálcích. Připravili jsme pak ještě druhou verzi hrnku, která je ještě více hravá a struktura andělských křídel je tam zřejmě nejnápadnější. Dekor byl vytvořen ve zlaté a platinové variantě a lze jej kombinovat i s čistě malírenskou dekorací zlatých a platinových pásek. 

Jedná se o naglazurovou dekoraci, tedy nelze zcela doporučit použití v myčce, nicméně lze konstatovat, že materiály použité k dekoraci patří k těm velice kvalitním a k jejich světlání dochází pozvolna, může Vám tedy sloužit poměrně dlouhý čas. U dekorů s obsahem drahých kovů nelze výrobky použít v mikrovlné troubě, což ale ani nebylo u této kolekce záměrem. Kolekce má zdobit stůl, hostit Vaše nejbližší, nabízet téma k diskuzi, nikoliv sloužit jako nádobí pro ohřev jídla.

Rozhodli jsme se, že i u této kolekce umožníme našim zákazníkům opatřit tuto kolekci vlastním monogramem a to jak v podobě jednoho tak dvou znaků. Lenka Sárová Malíská vybrala speciální font jež souzní s touto kolekcí. Monogramy jsme se rozhodli umístit na střed talířů, nikoliv ke kantě jako u jiných dekorů. Na šálcích a u hrnků jsme zvolili opět umístění na vnitřní stěnu šálku.  

Velice pěkně působí kolekce v kombinaci s pokovenou vázou tvaru harmonie ve zlaté nebo platinové variantě. 

Věříme, že tato kolekce si najde místo v srdci některých z Vás, stane se součástí Vašich příjemných chvil, poslouží jako skvělý personalizovaný dárek pro Vaše blízké k významným událostem jako je svatba, životní jubileum, nebo dárek po přestěhování do nového domu nebo do nové kuchyně.

zanechat komentář

Zanechat komentář

Bezpečnostní kód

Registrovat

Nový účet

Máte již účet?
Místo toho se přihlaste Nebo Obnovit heslo