• monogram
Čajová souprava 11 dílná Zlatá andělská křídla
  • Čajová souprava 11 dílná Zlatá andělská křídla

Čajová souprava 11 dílná Zlatá andělská křídla

Přidat vlastní prvky

Čajový / kávový set z kolekce Andělská křídla manufaktury Rudolf Kämpf s.r.o. Loučky ve spolupráci s výtvarnicí L. S. Malískou.

4 179,00 Kč
S DPH
SKLADEM, dodání do 7 pracovních dnů
 
Počet

Čajová souprava Zlatá andělská křídla se skládá ze 4 šálků s podšálky, konvice, mlékovky a cukřenky. Sadu lze používat také jako kávový servis. Luxusní karlovarský porcelán byl vyroben v manufaktuře Loučky.

Souprava Zlatá andělská křídla reprezentuje kvalitu a tradici karlovarského porcelánu ryze české výroby. Dekor v lesklé zlaté barvě byl inspirovaný andělskými křídly.

Do řady Leander Fresh porcelánky Rudolf Kämpf, kam čajový servis Zlatá andělská křídla patří, se řadí porcelán vyrobený tradiční ruční výrobou ve spojení s moderními technologickými postupy. Díky zlatému dekoru není nádobí vhodné do myčky na nádobí ani do mikrovlnné trouby.

Design porcelánu byl navržen výtvarnicí Lenkou S. Malískou ve spolupráci s manufakturou Loučky. Čajová souprava Zlatá andělská křídla je vhodná především pro slavnostní události.

Každý kousek této kolekce lze doplnit osobním nebo rodinným monogramem, díky čemuž získáte naprosto originální sadu nádobí.

Součástí balení je:

4x šálek s podšálkem 0,2 l
1x konvice Vesna 1,50 l
1x mlékovka Vesna 0,40 l
1x cukřenka Vesna 0,40 l
Celková hmotnost 4.23 kg
Leander Fresh

Parametry

Počet dílů v sadě 11
Tvary Vesna
Kolekce Andělská křídla
Počet monogramů 11
Typ produktu Čajové soupravy
711607172774

Registrovat

Nový účet

Máte již účet?
Místo toho se přihlaste Nebo Obnovit heslo