Jídelní souprava 25 dílná Sabina s platinovým páskem
  • Jídelní souprava 25 dílná Sabina s platinovým páskem

Jídelní souprava 25 dílná Sabina s platinovým páskem

Čistý minimalistický tvar a decentní reprezentativní dekor jsou přednosti, pro které je tato kolekce oblíbená jak v kancelářích tak i doma.

6 518,00 Kč
S DPH
SKLADEM, dodání do 5 pracovních dnů
 
Počet

Kvalitní porcelán domů i do kanceláře

Pro některé příležitosti se hodí užitkový porcelán s přidanou hodnotou, a právě tato náročná kritéria splňuje jídelní sada Sabina s platinovým páskem. Čistý minimalistický tvar a decentní reprezentativní dekor jsou přednosti, díky kterým je tato kolekce oblíbená jak v kancelářích tak doma. Skvěle poslouží při obědech s obchodními partnery i při nedělním obědě s vašimi blízkými. Porcelánové nádobí Rudolf Kämpf dodá každému stolování výjimečnou atmosféru.

Značkový český porcelán Loučky s.r.o. si svůj světový věhlas buduje už od roku 1907. Jídelní sada Sabina s platinovým páskem patří do kolekce Leander, která kombinuje tradiční ruční výrobu spolu s moderními výrobními technologiemi. Klasický design této jídelní soupravy s polévkovou mísou je nadčasový. Díky tomu si můžete domů nebo do kanceláře pořídit kvalitní český porcelán, který vám bude sloužit mnoho let.  

V pětadvacetidílné jídelní soupravě pro 6 osob najdete vše potřebné pro tradiční oběd o třech chodech s polévkou, hlavním jídlem a dezertem. Tenkostěnný porcelán sněhobílé barvy s decentním dekorem a jednoduchými tvary nechá vyniknout všechny chutě servírovaného pokrmu. 

Jídelní sadu tvoří

  • mísa na polévku
  • mělká mísa
  • omáčník s podšálkem
  • ovál
  • dvě mísy
  • slánka
  • 6 hlubokých talířů
  • 6 mělkých talířů
  • 6 dezertních talířů

Konkrétní rozměry jsou uvedeny v tabulce pod textem.

Jednoduchý a zároveň elegantní dekor dělá z jídelního setu Sabina s platinovým páskem univerzální nádobí, které využijete při každodenním stolování i při zvláštních příležitostech. Ležérní půvab podtrhuje úzká a široká páska na polévkových, dezertních i mělkých talířích, polévkové míse, oválu, omáčníku a na slánce. Jemným doplněním je také páska na úchytce polévkové mísy.

Tato jídelní sada byla vyrobena kombinací moderní průmyslové a tradiční ruční výroby, která zaručuje lehkost a zároveň vysokou odolnost. Platinový dekor na okrajích nádobí neumožňuje mytí v myčce na nádobí ani používání v mikrovlnné troubě. 

Součástí soupravy je:

1x mísa na polévku 2,5 l
1x omáčník s podšálkem 0,40 l
1x slánka jednodílná 6 cm
1x ovál 35 cm
2x mísa 23 cm
1x mísa mělká 30 cm
6x talíř mělký 25 cm
6x talíř hluboký 22,5 cm
6x talíř dezertní 19 cm
Leander

Parametry

Počet dílů v sadě 25
Tvary Sabina
Kolekce Sabina s platinovým páskem
Typ produktu Jídelní soupravy
021620210011

Mohlo by vás zajímat

Registrovat

Nový účet

Máte již účet?
Místo toho se přihlaste Nebo Obnovit heslo