Jídelní souprava 25 dílná Ovoce
  • Jídelní souprava 25 dílná Ovoce

Jídelní souprava 25 dílná Ovoce

9 302,00 Kč
S DPH
SKLADEM, dodání do 5 pracovních dnů
 

Tradiční kolekce v barvě slonové kosti s motivy zahradního ovoce je naším bestsellerem.

Detailní popis produktu >>
Počet

Nestárnoucí klasika s motivy zahradního ovoce

Porcelán s motivy ovoce je naprostá klasika ve světě porcelánu. Nádobí s oblíbeným dekorem ovoce v kombinaci s podkladem v barvě slonové kosti se stalo dlouhodobým bestsellerem z kolekce Leander navržené porcelánkou v Loučkách u Karlových Varů. Jídelní souprava Ovoce je oblíbená jako porcelán na chalupu i do domácnosti. Dopřejte si luxus tradičního stolování s hravě barevnými talíři, mísami a dalšími kousky s motivy jablek, švestek a meruněk.  

Manufaktura Rudolf Kämpf porcelán vyrábí už od roku 1907. Jídelní sada Ovoce je ručně vyráběný, kvalitní porcelán ryze českého původu, který bude ve vaší domácnosti sloužit dlouhá léta. Kombinace tradičního dekoru s motivy ovoce, porcelánu v barvě slonové kosti, nejmodernějších postupů i ruční výroby vnese do vašeho stolování čerstvý vítr. 

Pětadvacetidílnou jídelní soupravu pro 6 osob z porcelánu barvy slonové kosti příjemně doplňují motivy zahradního ovoce. Ke stolu tak budete usedat s milou vzpomínkou na dětství strávené na chalupě u babičky.

Jídelní sadu tvoří

  • mísa na polévku
  • mělká mísa
  • omáčník s podšálkem
  • ovál
  • dvě mísy
  • slánka
  • 6 hlubokých talířů
  • 6 mělkých talířů
  • 6 dezertních talířů

Konkrétní rozměry jsou uvedeny v tabulce pod textem.

Porcelán s motivy ovoce s dokonalým smyslem pro detail je vyrobený v jemných a citlivě sytých barvách, které podtrhují dojem tradice, romantiky a hravosti. Díky nadčasovému designu se nemusíte bát, že by tato jídelní sada podlehla módě nebo generačnímu vkusu. Ručně malované okraje talířů, misek, omáčníku a oválu dodávají nádobí punc výjimečnosti.

Kolekce Leander porcelánky Rudolf Kämpf v sobě snoubí moderní technologie s ruční výrobou. Díky tomu je jídelní souprava Ovoce odolná a lehká. Je možné ji používat v mikrovlnné troubě i v myčce na nádobí. 

Součástí soupravy je:

1x mísa na polévku 2,5 l
1x omáčník s podšálkem 0,35 l
1x slánka dvoudílná
1x ovál 36 cm
1x mísa 26 cm
1x mísa 23 cm
1x mísa mělká 30 cm
6x talíř mělký 25 cm
6x talíř hluboký 23 cm
6x talíř dezertní 19 cm
Leander

Parametry

Počet dílů v sadě 25
Tvary Mary-Anne
Kolekce Ovoce
03562011080H

Mohlo by vás také zajímat

Registrovat

Nový účet

Máte již účet?
Místo toho se přihlaste Nebo Obnovit heslo