Jídelní souprava 25 dílná Myslivec
  • Jídelní souprava 25 dílná Myslivec

Jídelní souprava 25 dílná Myslivec

Velmi oblíbená kolekce s mysliveckými motivy a s motivy lesní zvěře.

 

Tradiční porcelán s mysliveckým motivem

Jídelní sada Myslivec patří mezi velmi oblíbený porcelán s mysliveckými motivy a motivy lesní zvěře. Téma lovectví a porcelán s dekorem myslivosti se těší ve světě porcelánu dlouhodobé oblibě. Myslivecký porcelán se hodí nejenom jako ideální dárek pro nadšené lovce a myslivce, ale také pro všechny, kdo mají rádi porcelán se zvířecími motivy a přírodními dekory. Originální a populární porcelán se bude dobře vyjímat nejen na chalupě ale také u vás doma. 

Porcelánka Loučky s.r.o. vyrábí karlovarský porcelán už od roku 1907, kdy zde vznikla tradice ruční výroby. Manufaktura Rudolf Kämpf produkuje kvalitní nádobí ryze českého původu, které bude ve vaší domácnosti sloužit řadu let. Čistě bílý porcelán s mysliveckým motivem je elegantní, stylový a vkusně doplní příběh vašeho stolování.

Pětadvacetidílnou jídelní soupravu pro 6 osob z lesklého bílého porcelánu zdobí motivy spojené s přírodou a lesní zvěří. Díky ní získá váš prostřený stůl punc výjimečnosti, která se pojí se zvláštními událostmi.

Jídelní sadu tvoří

  • mísa na polévku
  • mělká mísa
  • omáčník s podšálkem
  • ovál
  • dvě mísy
  • slánka
  • 6 hlubokých talířů
  • 6 mělkých talířů
  • 6 dezertních talířů

Konkrétní rozměry jsou uvedeny v tabulce pod textem.

Porcelán s dekorem myslivosti a lovecké motivy vyvolávají představu panských sídel, zámků nebo loveckých chat, kde stolování probíhalo v honosném stylu. Díky Jídelní sadě Myslivec si takovou atmosféru můžete dopřát i u sebe doma. Motivy s liškou, kachnami, bažanty, zajíci a také přírodní dekory krásně ladí se zlacenými okraji talířů, polévkové mísy, mís, oválu, omáčníku a slánky s pepřenkou. Zlacené úchytky polévkové mísy a slánky s pepřenkou podtrhují luxusní vzhled porcelánu.

Jídelní sada Myslivec patří do řady Leander porcelánky Rudolf Kämpf, která kombinuje ruční výrobu a moderní postupy. Díky tomu je nádobí lehké, odolné.

Není vhodné do mikrovlnné trouby a myčky na nádobí.

Součástí soupravy je:

1x mísa na polévku 2,5 l
1x omáčník s podšálkem 0,35 l
1x slánka dvoudílná
1x ovál 36 cm
1x mísa 26 cm
1x mísa 23 cm
1x mísa mělká 30 cm
6x talíř mělký 25 cm
6x talíř hluboký 23 cm
6x talíř dezertní 19 cm
Leander

Parametry

Počet dílů v sadě 25
Tvary Mary-Anne
Kolekce Myslivec
Typ produktu Jídelní soupravy
031620110363

Mohlo by vás zajímat

Registrovat

Nový účet

Máte již účet?
Místo toho se přihlaste Nebo Obnovit heslo