• monogram
Jídelní souprava 20 dílná Zlatá andělská křídla
  • Jídelní souprava 20 dílná Zlatá andělská křídla
  • Jídelní souprava 20 dílná Zlatá andělská křídla

Jídelní souprava 20 dílná Zlatá andělská křídla

Přidat vlastní prvky

Luxusní porcelánová jídelní souprava z kolekce Zlatá andělská křídla manufaktury Rudolf Kämpf s.r.o. Loučky ve spolupráci s výtvarnicí L. S. Malískou. 

7 539,00 Kč
S DPH
 
Počet
Vyprodáno

Originální jídelní sada dekorovaná zlatem

Slavnostní chvíle, jako jsou vánoční svátky, svatba, křtiny nebo významná životní jubilea, jsou skvělou příležitostí, při které můžete sáhnout po luxusním porcelánu. Vaše jídelní tabule získá díky elegantnímu a modernímu nádobí stylový vzhled, který uchvátí vás i vaše blízké. Výjimečné momenty si žádají zvláštní přístup a s jídelní sadou Zlatá andělská křídla z řady Leander Fresh nebudete muset udělat nic jiného než prostřít a usednout ke stolu. Design vznikl ve spolupráci s výtvarnicí Lenkou S. Malískou, díky které budete mít doma jedinečnou jídelní sadu.

S nádobím od světově proslulé značky porcelánu Rudolf Kämpf s.r.o. Loučky budete mít jistotu kvality a tradice karlovarského porcelánu. Jídelní sada Zlatá andělská křídla patří do kolekce Leander Fresh, která kombinuje tradiční ruční výrobu a nejmodernější postupy i zpracování. Velmi kvalitní porcelán vám bude dělat společníka dlouhá léta a stane se neodmyslitelnou součástí slavnostního stolování.

Dvacetidílná jídelní souprava pro 4 osoby je zdobená podle návrhu výtvarnice Lenky S. Malískové a nebeský design je inspirovaný andělskými křídly. Dekor v lesklém zlatě se dokonale snoubí se subtilně lemovaným okrajem talířů, misek a hrnků. Už tak originální a designový porcelán je možné navíc doplnit vlastním monogramem a udělat z této jídelní sady rodinné dědictví. 

Jídelní set tvoří

  • 4 misky
  • 4 hrnky
  • 4 hluboké talíře
  • 4 mělké talíře
  • 4 dezertní talíře

Konkrétní rozměry jsou uvedeny v tabulce pod textem.

Jídelní sada Zlatá andělská křídla díky kombinaci průmyslové a ruční výroby skvěle poslouží například jako vánoční nádobí nebo set pro slavnostní chvíle. Díky výtvarnému návrhu působí téměř jako starožitný porcelán, i přestože se jedná o moderní talíře, misky a hrnky. 

Jídelní souprava je lehká a zároveň odolná. Díky tvarovému a povrchovému provedení je snadná na údržbu. Kvůli zlatému dekoru ale není vhodná do myčky nebo mikrovlnné trouby. 

Součástí balení je:

4x miska 16 cm
4x hrnek 0,3 l
4x dezertní talíř 21 cm
4x mělký talíř 25 cm
4x hluboký talíř 22 cm
Celková hmotnost 15.63 kg

Leander Fresh

Parametry

Počet dílů v sadě 20
Tvary Vesna
Kolekce Andělská křídla
Počet monogramů 20
Typ produktu Jídelní soupravy
711621202774

Registrovat

Nový účet

Máte již účet?
Místo toho se přihlaste Nebo Obnovit heslo