Čajová souprava 15 dílná Kobalt a zlatý cop
  • Čajová souprava 15 dílná Kobalt a zlatý cop

Čajová souprava 15 dílná Kobalt a zlatý cop

Šarmantní kobaltová modř, doplněná o zlatý cop na minimalistickém tvaru Sabina je opravdovou pastvou pro oko.

4 075,00 Kč
S DPH
SKLADEM, dodání do 10 pracovních dnů
 
Počet

Šarmantní kobaltová modř, doplněná o zlatý cop na minimalistickém tvaru Sabina je opravdovou pastvou pro oko.

Elegantní čajová souprava Zlatý cop, čajový servis pro 6 osob, sada bílého porcelánu dekorovaná zlatým leptem obsahuje šálky s podšálky, čajovou konvici, mlékovku a cukřenku s víčkem

Čajová souprava Zlatý cop se skládá z 6 šálků s podšálkem, konvice, mlékovky a cukřenky s víčkem. Zlaté pruhy dodávají čajovému setu přepychový vzhled. Karlovarský porcelán vznikl v manufaktuře Loučky.

Nádobí bylo vyrobeno z nejkvalitnějšího karlovarského porcelánu tradiční ruční výrobou. Krásnou kolekci sněhobílého porcelánu doplňují ladné linie z pravého zlata.

Elegantní tvary sněhobílého porcelánu jsou dekorovány zlatým leptem. Karlovarský porcelán ryze české výroby má nadstandardní kvality, které si udrží po dlouhá léta.

Čajový servis Zlatý cop se řadí do kolekce Leander porcelánky Rüdolf Kampf. Šálky s podšálky, konvice, mlékovka i cukřenka byly vyrobeny ručně za využití nejmodernějších technologických postupů. Díky zlatému dekoru nelze nádobí používat v myčce na nádobí a mikrovlnné troubě.

Bílý porcelán s oblými tvary, dekorovaný zlatým leptem působí velmi elegantně a luxusně. Hodí se pro slavnostní příležitosti a výjimečné okamžiky.

Patnáctidílnou čajovou soupravou Zlatý cop je možné vhodně doplnit porcelánem z pětadvacetidílné jídelní soupravy Zlatý cop se stejným zdobením a tvary.

Součástí soupravy je:

1x čajová konvice 1,1 l
1x mlékovka 0,2 l
1x cukřenka s víčkem 0,2 l
6x šálek s podšálkem 0,2 l
Leander

Parametry

Počet dílů v sadě 15
Tvary Sabina
Kolekce Kobalt a zlatý cop
Typ produktu Čajové soupravy
021607250767

Mohlo by vás zajímat

Registrovat

Nový účet

Máte již účet?
Místo toho se přihlaste Nebo Obnovit heslo