• monogram
Čajová souprava 11 dílná Stříbrná andělská křídla
  • Čajová souprava 11 dílná Stříbrná andělská křídla

Čajová souprava 11 dílná Stříbrná andělská křídla

Přidat vlastní prvky

Čajový / kávový set z kolekce Andělská křídla manufaktury Rudolf Kämpf s.r.o. Loučky ve spolupráci s výtvarnicí L. S. Malískou.

3 659,00 Kč
S DPH
SKLADEM, dodání do 7 pracovních dnů
 
Počet

Čajovou a kávovou soupravu Stříbrná andělská křídla tvoří 4 šálky s podšálky, konvice, mlékovka a cukřenka. Český porcelán nejvyšší kvality vznikl v manufaktuře Loučky.

Nebeský design vychází z představy andělský křídel a jedná se o luxusní karlovarský porcelán, který je lehký, odolný a vydrží po generace. 

Čajový a kávový set Stříbrná andělská křídla patří do kolekce Leander Fresh porcelánky Rudolf Kämpf. V této kolekci se snoubí tradiční ruční výroba a moderní technologie. Dekor v lesklé platině neumožňuje používání nádobí v myčce a mikrovlnné troubě.

Na designu dekoru se spolu s manufakturou Loučky podílela také výtvarnice Lenka S. Malíská. Porcelánová sada je určena pro významné okamžiky, jako jsou Vánoce, narozeniny a další.

Porcelán z kolekce Stříbrná andělská křídla lze opatřit monogramem v podobě osobních iniciál nebo prvního písmene rodinného příjmení a mít svůj vlastní originální kousek.

Součástí balení je:

4x šálek s podšálkem 0,2 l
1x konvice Vesna 1,50 l
1x mlékovka Vesna 0,40 l
1x cukřenka Vesna 0,40 l
Celková hmotnost 4.23 kg
Leander Fresh

Parametry

Počet dílů v sadě 11
Tvary Vesna
Kolekce Andělská křídla
Počet monogramů 11
Typ produktu Čajové soupravy
711607172775

Registrovat

Nový účet

Máte již účet?
Místo toho se přihlaste Nebo Obnovit heslo