Scroll to navigate

Kolekce Ali

"Létám jako motýl, bodám jako včela. Tvoje pěsti nemohou zasáhnout to, co tvoje oči neuvidí"
Muhammad Ali®

 

Toužili jste někdy po čajové soupravě s povahou legendárního sportovce? Exkluzivní řada Ali vznikla na počest sportovní legendy a významného člověka Muhammada Aliho® v rámci projektu s názvem Legendy světového sportu (World Sport Icons). Na základě licenční dohody byly vyrobeny v rámci tohoto projektu dvě rozdílné kolekce.

Tato kolekce je věnována Muhammadu Alimu®, jednomu z nejúspěšnějších boxerů všech dob. Série je limitovaná a je zastoupena 430 čajovými sety. Čajové soupravy v černo-bílém provedení pojí v sobě povahové vlastnosti velikého šampiona, jako je například nezlomná vůle, touha po vítězství, odhodlání a zároveň jeho vnitřní světlo. Okřídlená fráze boxerské  legendy „létat jako motýl, bodat jako včela“ se objevuje mezi 24-karátovými zlatými liniemi a rámuje porcelánové výrobky. V centrálních částech se třpytí zlatý autogram Muhammada Aliho®. Jak je známo, Rudolf Kämpf vyrábí svůj porcelán z českého kaolinu, který v r. 1924 byl prohlášen za světový standard. Dopřejte si pocit jedinečnosti a vychutnejte si čaj z unikátního porcelánu. Možná vás při tom napadnou věci, nad nimiž se často zamýšlel i veliký Muhammad Ali®: „černá“ a „bílá“, „kázeň“ a „svoboda“, „těžká práce“ a „tvorba“.

 

Kolekce Ali. Anniversary

Tato kolekce je věnována 70. výročí narození Muhammada Aliho®. Série je limitovaná a je zastoupena 70 čajovými sety. Červená je barva vítězů. Výrazné porcelánové výrobky nesou v sobě pocit nesporného prvenství. Ali říkával: „Jsem ten nejlepší“. Právě tato fráze vyčnívá ze „zlatých provazů ringu“ jako stupeň vítězů a zdobí tak podšálek. Uvnitř šálků je vyryt autogram této legendy. Samotné šálky jsou jako jedním jemným škrtnutím pera dekorovány zlatem o 24 karátech. Pokud se rozhodnete koupit čajovou soupravu Ali. Anniversary, buďte připraveni na setkání s velikým boxerem. Když totiž vezmete do ruky porcelánové výrobky z této kolekce, zcela určitě pocítíte, že pěst k pěsti stojíte vedle Muhammada Aliho® a za krátký okamžik máte vstoupit do ringu… Avšak je možné, že najdete společnou řeč. Přece není náhodou, že se čajový set skládá ze dvou šálků. Hodí se jak pro soupeře, tak i pro přátelé.


Prohlédnout katalogy

KONTAKTOVAT RUDOLF KÄMPF

Vyplňte následující formulář a jeden z pracovníků služby zákazníkům se s Vámi spojí do 24 hodin.