Scroll to navigate

Dárky

Dárek může být jakýkoliv, pokud se jedná o výrobek porcelánové manufaktury Rudolf Kӓmpf.

Dlouhá leta manufaktura na výrobu porcelánu Rudolf Kӓmpf pracovala na vytvoření různých sérií dárků z porcelánu. A dnes jsme rádi, že Vám můžeme nabídnout zajímavé výrobky z porcelánu, mezi nimiž se jistě najde ta věc, kterou se vám bude chtít darovat svým blízkým. Manufaktura na výrobu porcelánu Rudolf Kӓmpf připravila pro vás katalog dárků, kde naleznete nejen nádobí pro každodenní použití, ale i porcelánové výrobky pro zvláštní příležitosti a také lampy, sošky a jiné předměty do interiéru, které výborně zapadnou do něčí pracovny či knihovny. S námi pochopíte, jak rozmanitý může porcelán být.

Největší oblibě se těší dárkové kolekce vzniklé na základě určitého obrazu. Naši zákazníci například velice oceňují sérii 007 inspirovanou obrazem sira Jamese Bonda a sérii Labutí vě pro mužské ruce. Pistole pokrytá kovovou barvou je nejen zajímavým doplňkem kolekce, ale zároveň naráží na ráznou povahu jejího vlastníka. Řada 007 se vyrábí ve třech variacích, a to s pozlacením 24-karátovým zlatem, postříbřením stříbrem s puncem 925 a s titanovým nástřikem.

Kolekce Labutí královna

Labuť představuje symbol čistoty, nevinnosti, šlechetnosti, statečnosti a dokonalosti. Ve mnoha legendách a pověstech je labuť ztělesněním moudrosti a neobvyklé zázračné síly. Keltové například věřili, že labutí božstva mají sluneční přírodu a považovali je za patrony lidí. Ani Češi nejsou k labutím lhostejní. Formu pro vytvoření kolekce naši mistři převzali z českých dějin 20. až 30. let 20. století. Labutí královna vždy ozdobí váš stůl nebo interiér domu. Tento unikátní porcelánový výrobek lze používat jako nádobu na bonbony nebo vázu na květiny. Řada se vyrábí v pěti variacích, konkrétně jde o porcelán pokrytý bílou nebo černou glazurou, porcelán s kombinovanou výzdobou 24–karátovým lesklým či matným zlatem a také platinou.

Kolekce interiérových lamp

Kolekci tvoří interiérové lampy v různém provedení s použitím drahých kovů (zlata a platiny). Na přání zákazníka mohou být výrobky doplněny erby, monogramy a jinými osobními znaky zákazníka. Ve stejném stylu najdete v našem katalogu velký počet váz různých druhů a krbových hodin, což umožňuje zákazníkům vytvářet interiér v jednotném stylu. Pokud chcete udělat někomu dárek, který bude vynikat, doporučujeme obrátit vaši pozornost k porcelánovým výrobkům s černou výzdobou a titanovým postřikem.


Prohlédnout katalogy

KONTAKTOVAT RUDOLF KÄMPF

Vyplňte následující formulář a jeden z pracovníků služby zákazníkům se s Vámi spojí do 24 hodin.